Myśliwska Paczka 2019

Myśliwska Paczka 2019

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, który się kończy i w którym każdy z nas odczuwa ogromną potrzebę dzielenia się z innymi. Koła Łowieckie: „Knieja” w Wałbrzychu, „Knieja” w Świdnicy, „Darz Bór” w Lądku-Zdroju oraz „Śnieżnik” w Stroniu Śląskim od kilku lat uczestniczą w akcji niesienia pomocy dzieciom ze Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych, domów dziecka, szkół czy przedszkoli.
W tym roku jest to tzw. „Myśliwska paczka”, w ramach której Koła Łowieckie przekazały potrzebującym sprzęt sportowy, zabawki dla dzieci i młodzieży, słodycze oraz inne artykuły.
Przekazania dokonali przedstawiciele kół łowieckich w obecności kadry wychowawczej, dzieci i młodzieży. Radości było co niemiara. Było słodko i wesoło. Opiekunowie oraz kadra kierownicza i wychowankowie byli bardzo wdzięczni za okazaną pomoc i serdecznie zapraszali do częstszego kontaktu z dziećmi i młodzieżą w ramach ich edukacji i rehabilitacji. Z pewnością nasza pomoc dla dzieci i młodzieży była bardzo ważna i potrzebna, pamiętajmy o tym, bo wdzięczność i radość w oczach, szczególnie obdarowanych dzieci jest nie do opisania.
W imieniu Zarządu Okręgowego składam podziękowania tym kołom,które uczestniczyły w tej akcji.

Z myśliwskim pozdrowieniem
Darz Bór