Okręgowy Zjazd Delegatów

Prezydium

Nazwisko i imięKoło łowieckieFunkcja
Urzędowski KrzysztofSokół DzierżoniówCzłonek prezydium
Ignaszak JerzyPonowa WałbrzychCzłonek prezydium
Śpiewak KazimierzGłuszec Polanica-ZdrójCzłonek prezydium
Skrobotun StanisławDarz Bór Lądek ZdrójCzłonek prezydium
Małaj KrzysztofJeleń WałbrzychCzłonek prezydium


Delegaci

Nazwisko i imięKoło łowieckie
Natanek KrzysztofSelekcjoner Pieszyce
Cudzik Tomasz
Lis Bystrzyca Kłodzka
Gacek Janusz
Regulski Łukasz
Marszałek Marek
Muflon Bystrzyca Kłodzka
Nicałek Marek
Szczepański Andrzej
Czerwik Marek
Bażant Dzierżoniów
Staszkowian Piotr
Augustynik JanSt. Hubertus Kłodzko
Urzędowski KrzysztofSokół Dzierżoniów
Garbicz TadeuszJar Głuszyca
Ignaszak Jerzy
Ponowa Wałbrzych
Kupczyk Krzysztof
Pol Piotr
Gołda ArturTrop Głuszyca
Karolczak MichałLeśnik Henryków
Kril Zdzisław
Jeleń Kamieniec Ząbkowicki
Sadowski Daniel
Hardukiewicz Julian
Czajka Kłodzko
Ostopinka Stanisław
Śpiewak Kazimierz
Głuszec Polanica-Zdrój
Smolarz Marcin
Niemczak AmadeuszMuflon Kłodzko
Słatyński Zbigniew
Granica Kudowa Zdrój
Słatyński Marcin
Borowski Zdzisław
Skrobotun Stanisław
Darz Bór Lądek Zdrój
Soboń Paweł
Barzycki TadeuszŚnieżnik Stronie Śląskie
Bośka Andrzej
Ponowa Niemcza
Karpiński Jacek
Wysocki Jan
Diana Nowa Ruda
Borkowski Jan
Gruszka MarcinKnieja Nowa Ruda
Świerk JanuszRyś Nowa Ruda
Bernat JózefŻbik Nowa Ruda
Ziomek PiotrJeleni Róg Stoszowice
Zawadzki Jan
Jeleń Strzegom
Miszkiewicz Marcin
Borowski Jerzy
Dzik Świdnica
Paradowski Artur
Michalak Marcin
Głuszec Świdnica
Kaczmarzyk Bogusław
Bartczyszyn Andrzej
Knieja Świdnica
Gawłowska Beata
Guzik Bogusław
Gawron WiesławOrzeł Świdnica
Małaj KrzysztofJeleń Wałbrzych
Gawroński Jarosław
Knieja Wałbrzych
Krzysztofik Leszek
Jasiak Paweł
Olejniczak Paweł
Koliba Wałbrzych
Basztura Andrzej
Marczak Tomasz
Szarak Wałbrzych
Joński Maciej
Usarek Michał
Kowacki Włodzimierz
Leśniak MaciejBażant Ząbkowice Śląskie
Mazur PiotrCis Ząbkowice Śląskie
Łuszczyn IreneuszGwardia Ząbkowice Śląskie
Rosiński Grzegorz
Kuropatwa Ząbkowice Śląskie
Sobejko Krzysztof
Cwanek JerzyWrzos Ząbkowice Śląskie
Nycz DariuszRyś Ziębice
Gąsior PiotrTur Ziębice
Mamoń Paweł
Jawornik Złoty Stok
Cichoń Piotr
Biereśniewicz WacławSylwan Świdnica
Madurski JózefNemrod Świdnica
Misiołek MarcinDąb Bielawa
Smyk TadeuszRemiza Wrocław
Odorczyk MarcinSarenka Wrocław
Kowal SylwesterSylwan Wrocław
Krynicki RyszardŻuraw Wrocław
Kwiatkowski RadosławŁowiecka Brać Wrocław
Stangenberg JacekOstoja Wrocław
Kopeć OktawianNiestowarzyszony


Zespół Nadzorczo-Kontrolny

Imię i nazwiskoFunkcja
Jan BorkowskiPrzewodniczący
Jan ZawadzkiZastępca Przewodniczącego
Piotr GąsiorSekretarz
Piotr StaszkowianCzłonek
Tomasz CudzikCzłonek


Kapituła Odznaczeń

Imię i nazwiskoFunkcja
Tadeusz BarzyckiPrzewodniczący
Jan AugustynikCzłonek
Zbigniew SłatyńskiCzłonek
Julian HardukiewiczCzłonek
Krzysztof KupczykCzłonek
Bogusław GuzikCzłonek
Wacław BiereśniewiczCzłonek