ZAPROSZENIE NA KONKURS SYGNALISTÓW MYŚLIWSKICH

blank

ZAPROSZENIE NA KONKURS SYGNALISTÓW MYŚLIWSKICH

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Wałbrzychu, Urząd Miasta Świdnica, Nadleśnictwo Świdnica i Świdnicki Ośrodek Kultury zapraszają na XIX Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Kryształowy Róg”, który rozpocznie się o godz. 9:00 w dniu 4 lipca 2021 r. w Świdnickim Ośrodku Kultury w Świdnicy (Rynek w Świdnicy).

Konkurs jest jednocześnie eliminacjami do Krajowego Konkursu Sygnalistów Myśliwskich na 2022 r. dla uczestników z Dolnego Śląska, w ramach którego odbędą się przesłuchania solistów w klasach D, C, B, A i zespołów w klasach D, C, B, A, G oraz MB i MEs.

Zgłoszenia na uniwersalnych kartach należy kierować w nieprzekraczalnym terminie do 15 czerwca br. na adres Zarządu Okręgowego PZŁ w Wałbrzychu, ul. 1 Maja 158 58-305 Wałbrzych, e-mail: zo.walbrzych@pzlow.pl

Losowanie zestawów konkursowych odbędzie się przed konkursem i zostanie ogłoszone w terminie do 20 czerwca na stronie internetowej Zarządu Okręgowego.

PROGRAM XIX KONKURSU SYGNALISTÓW MYSLIWSKICH „O KRYSZTAŁOWY RÓG” W ŚWIDNICY

4 lipca 2021 (niedziela)

godz. 9:00 – otwarcie XIX Konkursu Sygnalistów Myśliwskich „O Kryształowy Róg” – Świdnicki Ośrodek Kultury, Rynek w Świdnicy

godz. 9:30 – przesłuchania konkursowe

godz. 13:00 – ogłoszenie wyników konkursu, rozdanie nagród, występy laureatów

Występy zespołów uczestniczących w konkursie

Koncert Reprezentacyjnego Zespołu Muzyki łowieckiej i Leśnej Okręgu Wałbrzyskiego PZŁ „Odgłosy Kniei”

XIX Konkurs Sygnalistów Myśliwskich – Wylosowane zestawy sygnałów myśliwskich

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp